. ביצוע הזמנה

1. לצורך ביצוע הזמנה, על כל משתמש לפתוח חשבון ראשוני באתר האינטרנט.

2. הזמנות יבוצעו בחנות ע”י בחירת מאפיין המוצר – גודל וכו’, כמויות והוספתם לעגלת הקניות.

3. בתום הוספת המוצרים לעגלת הקניות ולאחר השלמת מינימום הזמנה בסך 99 ₪, ובכפוף לכך שמקום האספקה נמצאת בטבלת אזורי החלוקה. על המשתמש לוודא את פרטי המוצרים, כמותם ומחירם ולהקליד קוד קופון, ככל וקיים.

4. לאחר מכן יידרש המשתמש ללחוץ על לחצן “המשך לתשלום”.

5. השלמת ההזמנה תתבצע לאחר שיזדהה המשתמש, במידה ונרשם לחנות לפני כן – יידרש להתחבר ולהקליד את שם המשתמש שלו ואת סיסמתו, במידה ולא נרשם – יידרש להקליד את כתובת דוא”ל שלו, לקבוע סיסמא ולמלא פרטי חיוב ומשלוח. יובהר כי על המשתמש למלא פרטים מלאים, מפורטים ומדויקים, ככל שניתן לרבות לגבי מיקום האספקה -לחם משנה אינה אחראית למידע שגוי שיישלח ע”י המשתמש. במידה והמשתמש לא מילא את כל פרטיו/לא נתן את הכתובת המדויקת/לא כתב את זמן הגעת המשלוח וכדומה – נציג לחם משנה יצור קשר עם המשתמש על מנת לקבל את כל הפרטים והמידע החסרים.

6. יובהר כי הקלדת פרטים כוזבים בחנות הינה עבירה פלילית. בעלי החנות ינקטו צעדים משפטיים נגד אותו המשתמש.

7. לאחר שילחץ המשתמש על שליחת ההזמנה יישלח לו באופן אוטומטי אישור עם פרטי הזמנתו והודעה בדבר גביית התשלום. יובהר כי אישור זה לא מהווה אישור החנות על ביצוע ההזמנה ו/או אישור החנות על הימצאות מוצר מסוים במלאי.

8. כמו כן, חשבונית תשלח לכתובת דוא”ל של המשתמש לאחר גביית התשלום.

9. תעודת משלוח מודפסת תשלח לכתובת דוא”ל של המשתמש.

10. הזמנה שתתקבל בחנות מעבר לשעות פעילות המשלוחים, תבוצע ככל האפשר ביום העסקים הבא.

11. התמונות המופיעות בחנות הינן הצעות הגשה, להמחשה בלבד. לאור האמור לעיל, ייתכנו שינויים בין מראה המוצר בחנות האינטרנטית לבין המוצר שיתקבל.

7. מחירי מוצרים ומבצעים

1. המחירים המפורסמים בחנות האינטרנטית הינם רלוונטיים לרכישה דרך החנות האינטרנטית בלבד. יתכנו הבדלים במחירים בין המופיע באתר לבין המחירים בחנות

2. מחירי המוצרים אינם כוללים את עלות המשלוח.

3. החנות רשאית, עפ”י שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את מחירי המוצרים.

4. אין כפל מבצעים.

8. משלוחים

1. משלוחים יבוצעו רק לישובים שנמצאים בטבלת אזורי החלוקה שלהלן.

2. המשלוחים יבוצעו בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 8:00-17:00. וביום שישי בין השעות 8:00-12:00. ההזמנה תבוצע בטווח של עד שלוש שעות (זאת בכפוף לעיכובים בלתי צפויים ואירועים שאינם בשליטת החנות). למען הסר ספק, מובהר כי ביצוע המשלוח הינו בכפוף לכך כי המוצר(ים) נמצא(ים) במלאי.

3. יובהר כי החנות אינה מתחייבת לשעות פעילות משלוחים בערבי חג ומועדי ישראל, ואירועים נוספים כדוגמת: יום האהבה הלועזי, יום האהבה העברי ויום האישה.

4. החנות מתחייבת לבצע את המשלוחים ביום ההזמנה, כל עוד המוצרים קיימים במלאי ובכפוף לשעות פעילות מרכז ההזמנות.

5. בעת תיאום הזמנה יידרש המשתמש למסור טווח שעות, בהן יימסר לו המשלוח.

6. המשתמש מתחייב כי במהלך השעות שתואמו לאספקת המשלוח יהא נציג מעל גיל 18 מטעמו במקום האספקה. החנות לא תהא אחראית לאספקת הזמנה בה לא נכח נציג בגיר במקום ולמוצרים שהוזמנו.

7. במידה ולא יהא נציג בגיר במקום האספקה – נציג החנות יצור קשר טלפוני עם המשתמש וככל שלא יהיה מענה יוחזר המשלוח לחנות והודעה על כך תישלח למשתמש שיידרש להגיע לאסוף את המשלוח או לחילופין לשלם על משלוח חוזר בהתאם ללוח הזמנים של החנות.

8. דמי המשלוח עשויים להשתנות, בין היתר, בשל המוצרים שהוזמנו וכמותם. הודעה על כך תימסר למשתמש.

מדיניות ביטולים

הגבלת פרטיות ומסירת מידע לצד שלישי:

  אתר לחם משנה   מכיר בזכות הלקוחות ו/או המשתמשים לפרטיות   ויימנע מהעברת מידע אודותיהם לצדדים שלישיים .כמו כן חברתנו פועלת עפ”י חוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981 

ביטול הזמנה

  • אם התקבלה הודעת הביטול לאחר ששוגרו המוצרים על ידי החברה ו/או מי מטעמה, לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה והרוכש יחויב במלוא מחיר הרכישה.
  • אם וכאשר יוחלט לבטל הזמנה (לאחר ששוגרו המוצרים על ידי החברה ו/או מי מטעמה)
  • מדיניות ביטולי עסקה יהיו עפ”י חוק הגנת הצרכן  1981 

הגבלת אחריות

  • לחם משנה דואגת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו באיכות גבוהה וראויים לשימוש.
  •  התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על  גבי צג  המחשב ו/או מודפסות על ידי המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.    
  • לחם משנה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מפעם לפעם את תנאי התקנון, וכן לשנות את מגוון השירותים והמחירים המוצעים וכן כל פרט אחר המופיע באתר, לרבות סגירתו ו/או ביטול ו/או צמצום ו/או הרחבת השירותים הניתנים בו, והכול על פי שקול הדעת הבלעדי של החברה ו/או של מפעילי האתר.